IV Niedziela Zwykła (28.01)

1. Dzisiaj o godz. 13:00 Msza Święta dedykowana społeczności Szkoły na ul. Parkowej.

2. W poniedziałek od 15:00 do 16:00 poradnia psychologiczna, od godz. 16:00 do 18:00 warsztaty plastyczne dla dzieci, o 17:30 spotkanie Szkółki Wędkarskiej a po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Wspólnoty „Sychar”.

3. W poniedziałek zapraszamy dzieci chcące uczyć się grać na gitarze na spotkanie z p. Markiem Tomaszewskim – organistą w Sarnowie, naszym parafianinem  o godz. 19:00 w salce parafialnej.

4. W czwartek nabożeństwo pierwszoczwartkowe po wieczornej Mszy Świętej.

5. Serdecznie zapraszamy młodzież na wspólne kolędowanie, film oraz spotkanie przy pizzy w czwartek o godz. 19:15 w salce parafialnej.

6. W piątek od 17:30 okazja do spowiedzi świętej pierwszopiątkowej. Po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Jezusowego po którym spotkanie wspólnoty Miłosierdzia Bożego. Tego dnia – 2 lutego będziemy przeżywać święto Ofiarowania Pańskiego. Na wieczornej Mszy Świętej nastąpi poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do
I Komunii Świętej.

7. W sobotę o godz. 8:30 Msza Święta i nabożeństwo pierwszosobotnie. Tego dnia odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi. O godz. 16:00 spotkanie Róż Różańcowych, Margaretek oraz Wspólnoty Wieczystej Adoracji.

8. W naszych świątyniach i domach zgodnie z tradycją wystrój świąteczny
i śpiew kolęd trwa do 2 lutego. W sobotę 3 lutego będziemy od godziny 10:00 usuwać dekoracje świąteczne z naszej światyni serdecznie prosimy o pomoc.

9. W sobotę na Mszy Świętej wieczornej z racji wspomnienia św. Błażeja nabożeństwo błażejowe, dla tych osób chorujących na choroby gardła.

10. Serdecznie zapraszamy 4 lutego o godz. 16:00 na kolejną „Niedzielę
z Historią”. Tym razem wysłuchamy wykładu prezesa historyków Grudziądzkich p. Dawida Przewodowskiego nt: „Żegluga Wiślana i flisacy Grudziądzcy”.

11. Przypominamy, że biuro parafialne po okresie kolęd jest czynne od poniedziałku do piątku od 17:00 do 18:00 a w soboty od 9:15 do 10:15.

12. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na zakup figury Archanioła Gabriela. Dzięki anonimowej ofiarodawczyni, która ofiarowała połowę potrzebnej kwoty figurka jest już kupiona.

13. Od 12 do 24 lutego zapraszamy wszystkie dzieci na półkolonie od godz. 10:00 do 12:00. Dzieci będą mogły w trzech salach uczestniczyć w zająciach dydaktyczych, rekreacyjnych i oglądać bajki rekreacyjne.

14. W ostatnim czasie zmarł ś.p: Leszek Lewandowski, Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…