IV Niedziela Wielkiego Postu (10.03)

1. Dzisiaj po Mszach Świętych o godz: 10:00, 11:30 i 13:00 zapraszamy na gorący posiłek a dzieci po Mszy Świętej o godz. 13:00 na popkorn.
O godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2. Serdecznie zapraszamy w poniedziałek od godz. 8:00 na wspólny piknik przy magazynach Caritas przy ul. Lotniczej. Pomożemy przy pracach porządkowych a potem zapraszamy na kawę i ciasto.

3. W poniedziałek od 15:00 do 16:00 poradnia psychologiczna; od 16:00 do 18:00 warsztaty plastyczne dla dzieci, o 17:30 spotkanie Szkółki Wędkarskiej. Wyjątkowo nie będzie jutro szkółki gitarowej.

4. W piątek o godz. 17:00 droga krzyżowa dla dzieci, a  godz. 18:00 droga krzyżowa dla dorosłych i młodzieży.

5. W piątek spotkanie młodzieży po wieczornej Mszy Świętej w kawiarence.

6. Serdecznie zapraszamy na Nocne Czuwania Wielkopostne w piątek od 21:00 do 4:00 w sobotę w kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu. Szczegóły
w gablocie i na stronie internetowej.

7. W sobotę o godz. 10:00 zapraszamy wszystkich członków i sympatyków „Parafialnych Wędrowców” na kolejną wyprawę.

8. Od przyszłej soboty do niedzieli 24 marca będziemy codziennie o godz. 21:20 w kaplicy adoracji odmawiali nowennę za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli i bł. Jerzego Popiełuszki w intencjach ojczyzny, zgody narodowej
i poszanowania życia ludzkiego.

9. W przyszłą niedzielę spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców.

10. W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:30.

11. W przyszłą niedzielę o godz. 18:30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

12. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Kamil Kurt.

13. Panie ze Wspólnot „Słodka Środa” i „Rękodzieło Artystyczne” zapraszają na kiermasz wielkanocny w przyszłą niedzielę i w niedzielę palmową. Będą do nabycia m.in. palmy wielkanocne.

14. Za tydzień o godz. 16:00 zapraszamy na Kawiarenkę pod Globusem. Tym razem usłyszymy o podróżach do Ameryki Łacińskiej.

15. W zakrystii są do nabycia paschaliki Caritas na stół Wielkanocny
w cenie 16 zł.

16. W tym roku po raz pierwszy kartki do spowiedzi wielkanocnej są nieobowiązkowe.

17. Trwają prace porządkowe wokół kościoła. Byliśmy zmuszeni wyciąć tuje przy samym kościele, gdyż powodowały zawilgocenie murów świątyni.
W najbliższych tygodniach schody kościoła będą okładane granitem. Przepraszamy za wszelkie uniedogodnienia. Mamy nadzieję, że prace potrwają do połowy maja.

18. Okazja do spowiedzi w czasie rekolekcji wielkopostnych a także w Wielki Wtorek kiedy będą u nas gościć księża z dekanatu.

19. W ostatnim czasie zmarli śp.: Wioleta Bolin, Teresa Piotrowska, Ryszard Signerski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…