Niedziela Palmowa (24.03)

1. Zapraszamy na kiermasz wielkanocny. Przy głównym wyjściu z kościoła są do nabycia baranki chlebowe na stół wielkanocny oraz ozdoby wielkanocne i palmy przygotowane przez panie z grup: „Słodka Środa” i „Rękodzieło Artystyczne”. Cały dochód w postaci cegiełek przeznaczony jest na remont schodów.

2. Dzisiaj o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a o godz. 20:00 w kościele adoracja Krzyża wraz ze śpiewami pieśni pasyjnych i kanonów Taize. Zapraszamy wszystkich, szczególnie kandydatów do bierzmowania.

3. Dzisiaj ostatni dzień nowenny za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli
i bł. ks. Jerzego Popiełuszko w intencjach ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego w kaplicy wieczystej adoracji o godz. 21:20.

4. W tym tygodniu odwołujemy spotkania wszystkich grup parafialnych.

5. We wtorek w naszej parafii okazja do spowiedzi wielkanocnej z udziałem zaproszonych księży z dekanatu od godz. 16:30 do 18:30.

6. We wtorek zapraszamy do kawiarenki na strefę kibica meczu Polska-Walia o godz. 20:00.

7. W środę o godz. 18:30 Msza Święta w intencjach Wspólnoty św. Moniki. Po Mszy Świętej spotkanie w salce parafialnej.

8. W środę po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy chętnych do pomocy przy montowaniu Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

9. W Wielki Czwartek zapraszamy na Mszę Wieczerzy Pańskiej o godz. 20:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę do godz. 24:00 w kościele. W Triduum Paschalne biuro parafialne nieczynne.

10. Od Wielkiego Piątku rozpoczynamy nowennę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00.

11. W Wielki Piątek o godz. 17:00 Droga Krzyżowa ulicami naszego osiedla. W Wielki Piątek obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post ścisły.

12. W Wielki Piątek o godz. 20:00 Liturgia Męki Pańskiej.

13. W Sobotę poświęcenie pokarmów o godz. 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00 i 14:00. Poświęcenie pokarmów w świetlicy w Węgrowie o godz. 11:00.

14. W Wielką Sobotę Liturgia Wigilii Paschalnej o godz. 20:00.

15. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msza Święta z procesją rezurekcyjną o godz. 6:00. Nie ma Mszy Świętej o godz. 7:00. Pozostałe Msze Święte w porządku niedzielnym.

16. W Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych Msze Święte w porządku niedzielnym. Tego dnia biuro parafialne nieczynne.

17. W zakrystii są do nabycia paschaliki Caritas na stół Wielkanocny
w cenie 16 zł.

18. Chorych z sakramentami świętymi odwiedzimy w pierwszą sobotę kwietnia – 6 kwietnia.

19. Ofiary z Wielkiego Czwartku, Wielkiego Piątku i Wielkiej Soboty przeznaczymy na kwiaty do Grobu Pańskiego.

20. Trwają prace porządkowe wokół kościoła. Zapraszamy jutro w poniedziałek, od godz. 10:00 do godz. 12:00 do porządkowania terenu przykościelnego.

21. W ostatnim czasie zmarli śp.: Halina Holiczko, Irena Stosik, Urszula Opatecka, Adam Rogowski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…