Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (31.03)

1. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte w porządku niedzielnym. Tego dnia biuro parafialne nieczynne.

2. Codziennie do soboty włącznie o godz. 15:00 odmawiamy nowennę do Miłosierdzia Bożego w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu.

3. W środę spotkanie Rycerstwa Niepokalanej po wieczornej Mszy Świętej.

4. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo pierwszoczwartkowe o powołania kapłańskie i zakonne.
5. W piątek okazja do spowiedzi świętej pierwszopiątkowej od godz. 17:30. Po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. O 19:30 spotkanie młodzieży w salce parafialnej.

6. W piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7. W sobotę odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi. O godz 8:30 Msza Święta i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. O godz. 16:00 spotkanie Róż Różańcowych, Wspólnoty Wieczystej Adoracji, Rodziny Radia Maryja i Margaretek.

8. Za tydzień o godz. 13:00 Msza Święta i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców.

9. W przyszłą niedzielę zapraszamy na dmuchańce dla dzieci.