VI Niedziela Wielkanocna (5.05)

1. Tradycyjnie zapraszamy dzisiaj i za tydzień na piknik parafialny od godz. 10:00 do godz. 15:00. Atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz smaczna zupa.

2. Zapraszamy na projekcję odcinka serialu „The Chosen” o życiu Pana Jezusa oraz katechezę biblijną po wieczornej Mszy Świętej w kawiarence.

3. W poniedziałek Parafialny Klub Seniora o godz. 15:00. Od godz. 16:00 do 18:00 warsztaty plastyczne dla dzieci.

4. W tym tygodniu odbędą się próby dzieci pierwszokomunijnych: wtorek: I grupa – 16:00; II grupa – 17:00; środa : I grupa – 16:00; II grupa – 17:00.

5. We wtorek o godz. 19:15 spotkanie Szkółki Gitarowej.

6. W środę odbędzie się Msza Święta w 30 rocznicę powstania w naszej parafii Rycerstwa Niepokalanej. Po Mszy Świętej zapraszamy członków i sympatyków Rycerstwa na spotkanie w salce parafialnej.

7. W piątek do godz. 10:00 można przynosić elektrośmieci, które prosimy składać przy plebanii. Dochód będzie przeznaczony na misje święte.

8. We piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Wspólnoty Młodzieżowej.

9. W sobotę wyjście „Parafialnych Wędrowców” o godz. 10:00.

10. W przyszłą sobotę I Komunia Święta dzieci z ul. Parkowej o godz. 12:00.

11. Msza Święta z okazji rocznicy I Komunii Świętej 12 maja o godz. 13:00. W miarę możliwości prosimy, aby dzieci przyszły w strojach komunijnych.

12. W przyszłą niedzielę z racji rozpoczęcia Dni Modlitw o Urodzaje tzw. Dni Krzyżowych zapraszamy wszystkich działkowców, sadowników, ogrodników i rolników za Zielony Festyn. Będzie możliwość nieodpłatnego zabrania drzewek.

13. W przyszłą niedzielę spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania oraz ich rodziców w kościele o godz. 18:30.

14. Zapraszamy tegoroczne dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami na jednodniowy wyjazd pielgrzymkowy do Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie 25 maja. W planie: Msza Święta dziękczynna za dzieci i ich rodziców, obiad, zwiedzanie pięknego terenu Sanktuarium. Szczegóły u ks. Marka.

15. Zapraszamy młodzież na wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na Polach Lednickich 1 czerwca. Szczegóły i zapisy u ks. Dawida.

16. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego biura pielgrzymkowego wyjazdów. Wycieczka Jeruzal (serialowe Wilkowyje) + Janów Podlaski 09.08-10.08.2024 oraz Włochy Toskania+Rzym oraz wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni 3 listopada. Szczegóły w biurze pielgrzymkowym.

17. Od jutra nabożeństwa majowe odprawiane będą codziennie po Mszy Świętej wieczornej a w Węgrowie i Gaci przy figurkach o 18:00. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież.

18. W ubiegłym tygodniu zmarł śp. Krzysztof Zieliński. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…